Moskitiery zatrzymaj komary poza domem

Moskitiery

Moskitiery - systemy przeciwowadowe

W zależności od indywidualnych potrzeb moskitiery występują w trzech systemach:

1) Ramkowy

Siatka wykonana z włókna szklanego mocowanej za pomocą specjalnych uchwytów zaczepianych do ramy okna lub za pomocą 4magnesów umiejscowionych wnarożnikach okna. Standardowo ramki wystepują w dwóch kolorach - białym lub brązowym, jednak istnieje możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

2) Roletkowy

Siatka wykonana z włókna szklanego zwijana jest do kasetki za pomocą mechanizmu sprężynowego, w ofercie posiadamy również siatki typowe do drzwi, kasetka montowana jest wtedy w pozycji pionowej, wkładki szczotkowe w prowadnicach i belce końcowej dbają o optymalne uszczelnienie. Obudowa (kaseta, prowadnice, belka dolna) występują w dwóch standardowych kolorach - białym lub brązowym, jednak istnieje możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

3) Zespolony z roletą zewnętrzną

Siatka rolowana wykonana z włókna szklanego zespolona z roletą zewnętrzną w systemie skrzynki pcv, aluminium lub nadprożowej w tej samej obudowie , wkładki szczotkowe wbudowane w prowadnice i listwę końcową dbają o optymalne uszczelnienie , specjalna prowadnica umożliwia rolowanej siatce niezależne bądź zintegrowane funkcjonowanie z roletą zewnętrzną zamontowaną w tej samej skrzynce.