Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Chronią one wnętrze domu przed niepożądanymi wpływami z zewnątrz - zimnem, hałasem, upałem, nadmiernym nasłonecznieniem, spojrzeniami ciekawskich i włamywaczami, na specjalne życzenie Klienta produkujemy także rolety o podwyższonej odporności na włamanie (pancerze tych rolet wykonane są z profili z tłoczonego aluminium oraz wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia przed podniesieniem pancerza od strony zewnętrznej itp.).

Rolety montowane są od zewnątrz przed oknem lub drzwiami. Rolety zewnętrzne aluminiowe montowane na elewację w skrzynkach prostokątnych lub owalnych, aluminiowe w skrzynce typu INTEGRO do zabudowy w elewacji z możliwością otwierania od zewnątrz.

Stosowane są najczęściej w nowo stawianych budynkach, nasadzane w skrzynce typu EXTE montowane razem z oknem, z klapą otwierania od strony mieszkania.

Dwie możliwości montażu, z otwieraniem od dołu i od przodu, typu RKS do zabudowy w skrzynce styropianowej montowanej w nadprożu z możliwością otwierania od strony mieszkania.Stosowane najczęściej w nowo stawianych budynkach.

W standardzie 6 kolorów (biały, szary, beż, ciemny beż, brąz, ciemny brąz), a za dopłatą dostępne również inne kolory z palety RAL oraz kolory drewnopodobne.

W roletach zewnetrznych montujemy napędy marki SOMFY z 5-letnią gwarancją. Silniki firmy SOMFY charakteryzują się cichą pracą oraz wysoką jakością. Napędy te posiadają regulację wyłączników krańcowych mechaniczną lub elektroniczną a także wbudowane odbiorniki radiowe.

Do napędów montowana jest automatyka firmy SOMFY, również z 5-letnią gwarancją.

Rolety zewnętrzne